یحیی سلیمی
۰۹۱۷۰۸۸۵۴۷۷

گروه هنری مکس من شیراز

شهر راز شیـــراز , بلوار رحمت , انتهای سفیر جنوبی

آشنایی با سایت شیراز پی اس دی :

گروه هنری مکس من شیراز , با بهرگیری از تخصص و تجربه خود در زمینه طراحی و ساخت محصولات مورد نیاز آتلیه داران و مونتاژ کاران , در خدمت شما همکار گرامی می باشد.

 

این گروه در سال ۱۳۹۱ تاسیس و بصورت رسمی از خرداد مــاه شروع به فعالیت نمود. به لطف خدا در طی این چند سال توانستیم سهم بزرگی از بازار ایران را به خود اختصاص دهیم. که این خود نشان از اعتماد شما همکار گرامی به طراحان و مدیران ما می باشد.

ارائه انواع خدمات طراحی کلیپ , سینک , پروژه آمـــاده , آموزش , ابزارهای مورد نیاز میکسرهـــا و آتلیه داران , فون و بکگراند عروس و دامــاد , فون کودک و … از جمله این خدمات می باشد.

 

ما همواره بر این نکته تاکید داشته ایم که صداقت با مشتری , رمز موفقیت در کار است و این را طی این چند سال فعالیت ثابت کرده ایم.

طراحان گروه مـــا سعی کرده اند در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران , بر تولید داخلی تکیه نموده و همواره اتکا بر توانمندی بومی و ایرانی خود پافشاری نمایند. لذا آنچه در این سایت مشاهده میکنید با سایر سایتها و شرکتهای موجود در ایران کاملا متفاوت می باشد. کلیه محصولات ما بومی , ایرانی , به همراه آموزش فارسی ارائه میگردد.

 

به امید موفقیت و سربلندی ملت همیشه قهرمان و بزگوار ایران اسلامی و اینکه روزی بتوانیم در جهان پهناور خاکی ، در زمینه طراحی , کشور عزیزمان را سر بلند و پیروز ببینیم./

آدرس مـــا :
شهر راز شیـــراز , بلوار رحمت , انتهای سفیر جنوبی , بلوار صلح , نبش کوچـــه ۲

شماره  تماس :
واحد فروش , ۰۹۱۷۰۸۸۵۴۷۷ , یحیی سلیمی

ساعات پاسخگویی :

شنبه تا پنجشنبه | ساعت ۹ الی ۱۲ | ساعت ۵ الی ۷ | جمعه ها و تعطیلات رسمی  ، تعطیل هستیم. لطفا از طریق پیام ر سان ها با ما در ارتباط باشید.
تماس تلفنی فقط در ساعات و روز های گفته شده پاسخ داده خواهد شد آن هم در صورتی که بتوانیم. گروه هنری مکس من شیراز هیچگونه تعهدی بر پاسخگویی تلفنی به شما ندارد.