ادیوس مکس من ۹

ادیوس مکس من ۹ ، نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای جهت ویرایش و تدوین فیلم میباشد. برنامه Edius یک Work flow یکپارچه ای را فراهم می‌کند که قابلیت پذیرش انواع فرمت‌‌‌های ویدئو را دارد و امکان ویرایش هم زمان تمام فرمت‌ها را با هم و نیز ویرایش فرمت‌‌‌های SD ,HD را بصورت هم زمان داراست.

ادیوس مکس من ۹

ادیوس  قابلیت کار با کارت‌‌‌های OHCI Firewire را دارد و با انواع مختلف سخت افزارهای تدوین مربوط به Canopus از جمله سری DVStorm و سری DV Raptor RT2 کار می‌کند. با به کارگیری این سخت افزارها کارآیی ویرایش هم زمان ( Real Time ) افزایش می‌یابد. از جمله خصوصیات کم نظیر نرم افزار Edius Pro قابلیت تبدیل فرمت می‌باشد به طوری که این نرم افزار قابلیت ویرایش فرمت‌‌‌های ویدئوی SD,HD به طور ترکیبی و همچنین تدوین ویدئو هایی با کدک‌‌‌های مختلف مثل DV , HDV, HD, MPEG II, Lossless, Uncompressed را دارد.

مشخصات:

ادیوس مکس من ۹ ، این نرم افزار توسط شرکت grassvalley طراحی و انتشار یافته است.

ما در شرکت مکس من شیراز  , این نرم افزار را برای شما همکار گرامی‌آماده کرده ایم. امیدواریم توانسته باشیم در پیشرفت شما همکار گرامی‌شریک باشیم. کلیه محصولات سایت شیراز پی اس دی، به همراه آموزش منتشر میگردد.

قابلیتهای نرم افزار ادیوس

  • Toolbar یا جعبه ابزار قابل تنظیم
  • Shortcut‌ها یا میانبر‌‌‌های قابل تنظیم
  • قابلیت تغییر نام تراک‌‌‌های ویدئو، صدا، زیرنویس و تیتراژ
  • پنجره ابزارهای نمایش سیگنال مثل Waveform و VectorScope به طور هم زمان با Capture ویدئو و بازبینی آن قابل دسترسی می‌باشد
  • و …