دانلود مدیا انکودر 2021

دانلود مدیا انکودر ۲۰۲۱ ، یکی از نرم افزار‌‌‌های قدرتمند به منظور تبدیل و تغییر حالت‌ها و کیفیت‌‌‌های فرمت‌‌‌های مختلف ویدئویی به یکدیگر می‌باشد که در حقیقت یک نرم افزار کمکی برای Premier Pro و After Effect است و وظیفه تغییر حالت‌ها و کیفیت‌‌‌های تصاویر ویدئویی دیجیتال را بر عهده دارد.

دانلود مدیا انکودر ۲۰۲۱

نرم افزار حرفه ای Adobe Media Encoder از پروژه‌‌‌های مونتاژ شده نرم افزار Final Cut نیز پشتیبانی می‌کند و این موضوع باعث شده تا آن را به نرم افزاری بسیار کاربردی هم برای کاربران Final Cut و هم برای کسانی که می‌خواهند تصاویری که توسط Final Cut مونتاژ شده را به نرم افزار‌‌‌های دیگر مونتاژ مانند Premier آن هم بدون نگرانی از افت کیفیت فیلم خود تبدیل کند

مشخصات:

دانلود مدیا انکودر ۲۰۲۱ ، این نرم افزار توسط شرکت معروف adobe طراحی و انتشار یافته است.

ما در شرکت مکس من شیراز  , این نرم افزار را برای شما همکار گرامی‌آماده کرده ایم. امیدواریم توانسته باشیم در پیشرفت شما همکار گرامی‌شریک باشیم. کلیه محصولات سایت شیراز پی اس دی، به همراه آموزش منتشر میگردد.

نرم افزار محبوب Adobe Media Encoder دارای ویژگی‌‌‌های جدیدی است. از جمله آن‌ها می‌توان به پشتیبانی از مدیریت نمایشگر رنگ ها، پشتیبانی از فرمت دوربین ARRI Alexa LF، پشتیبانی از فرمت دوربین Sony Venice v2، پشتیبانی از فرمت Google VR180 و … اشاره نمود. جدیدترین نسخه دانلود Adobe Media Encoder با تغییراتی بسیار گسترده و بهینه سازی‌‌‌های متعدد منتشر شد. در نسخه ۲۰۱۸ ادوبی مدیا انکودر شاهد بهبود در انتشار فایل‌‌‌های مالتی مدیا می‌باشیم.

پشتیبانی از کانال‌‌‌های یوتیوب و Vimeo، پشتیبانی از Playlist در ویدیوهای یوتیوب، پشتیبانی از صفحات فیس بوک، ایجاد تصاویر بندانگشتی دل به خواه برای ویدیوهای یوتیوب، بهینه سازی تیترگذاری ویدیوها، پشتیبانی از تصاویر متحرک GIF در سیستم عامل مک، اعلان آیتم‌‌‌های گمشده و بهبود بسیار گسترده در Presetها نرم افزار ادوبی مدیا انکودر، همگی در آپدیت اکتبر ۲۰۱۷ این نرم افزار رخ داده اند. برای مشاهده ی تغییرات بسیار گسترده ای که در تنظیمات Preset نرم افزار انجام شده است، می‌توانید توضیحات انگلیسی را در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید.

کسانی که درگیر تدوین فیلم هستند می‌دانند که یکی از مراحل مهم پیش و پس از تدوین، تبدیل فرمت‌‌‌های مختلف ویدئویی به همدیگر برای استفاده‌‌‌های متفاوت است. دانلود Adobe Media Encoder یکی از نرم افزار‌‌‌های قدرتمند و بسیار کاربردی کمپانی مشهور Adobe به منظور تبدیل و تغییر حالت‌ها و کیفیت‌‌‌های فرمت‌‌‌های مختلف ویدئویی به یکدیگر می‌باشد که در حقیقت یک نرم افزار کمکی برای Premier Pro و After Effect است و وظیفه تغییر حالت‌ها و کیفیت‌‌‌های تصاویر ویدئویی دیجیتال را بر عهده دارد.

ویژگی کلیدی دانلود Adobe Media Encoder این است که از تمام فرمت‌‌‌های Final Cut نیز پشتیبانی می‌کند و این موضوع باعث شده تا آن را به نرم افزاری بسیار کاربردی هم برای کاربران Final Cut و هم برای کسانی که می‌خواهند تصاویری که توسط Final Cut مونتاژ شده را به نرم افزار‌‌‌های دیگر مونتاژ مانند Premier انتقال دهند، تبدیل کند.