دانلود فتوشاپ 2018

دانلود فتوشاپ ۲۰۱۸ ، نرم افزاری گرافیکی جهت ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. فتوشاپ برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش به‌کار می‌رود.

دانلود فتوشاپ ۲۰۱۸

آخرین نسخه رسمی‌این نرم‌افزار نسخه نوزدهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی‌ سی شناخته می‌شود. (سی‌اس مخفف عبارت Creative Suite است و به معنای برنامه خلاق است.) اگرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می‌گذارد، از Adobe Photoshop به طور فزاینده‌ای برای تولید و ویرایش عکس‌ها در فرمت‌های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌شود. از دید گرافیکی نرم‌افزار فتوشاپ توانایی کار با چندین نمونه رنگی را دارد، که عبارت‌اند از نمونه‌های رنگی RGB، LIB، CMYK، سیاه و سفید و غیره.

مشخصات:

دانلود فتوشاپ ۲۰۱۸ ، این نرم افزار توسط شرکت معروف adobe طراحی و انتشار یافته است.

ما در شرکت مکس من شیراز  , این نرم افزار را برای شما همکار گرامی‌آماده کرده ایم. امیدواریم توانسته باشیم در پیشرفت شما همکار گرامی‌شریک باشیم. کلیه محصولات سایت شیراز پی اس دی، به همراه آموزش منتشر میگردد.

نرم‌افزار فتوشاپ با محیطی ساده و کاربر پسند و همچنین قابلیت‌های فراوان برای ساخت و ویرایش حرفه‌ای عکس کاربران زیادی را به خود جذب کرده‌است. به طوری که الان کسی نیست که در کامپیوترش فتوشاپ نداشته باشد! در جدیدترین نسخه این نرم‌افزار امکانات و ویژگی‌های بسیاری اضافه شده است. از جمله:

  • شارپ هوشمند. تجزیه و تحلیل تصویر برای اعمال بهترین شارپ ممکن در کنار کاهش هاله و نویز
  • پشتیبانی از Camera RAW  ویرایش‌ها می‌توانند به عنوان یک فیلتر در هر لایه یا فایل اعمال شوند.
  • ابزار Healing brush پیشرفته. شما را قادر می‌سازد تا تصاویر را با ضخامت قلمو به جای فضای دایره‌ای لکه برداری و اصلاح کنید.
  • گرادینت شعاعی. کنترل بسیار قدرتمند برای جلب توجه و فوکوس یک تصویر بدون اعمال تصویر استاندارد
  • قابلیت گرد کردن لبه‌‌‌های مستطیل و تغییر آن در هر زمان
  • تولید کد‌‌‌های CSS و انتقال آنها به نرم افزارهای طراحی وب سایت